20 Eyl 2009

BAŞIMDA BİR AĞRI: AĞIR MI AĞIR...Tamam üstüme daha fazla gelme biliyorum ben davet ettim seni perşembe günü. Ama sence de ziyaretin kısa olanı yerinde olmaz mıydı? Kaç gün oldu; tamam, besliyorum seni kabul, sen de karın tokluğuna oturuyorsun başımın üstünde. Tek yaptığın yer değiştirmek. Öne arkaya sağa sola üste alta. Hayır anlamadığın şu; yaşamak zorunda olduğum bir hayatım var benim, yetiştirmek zorunda olduğum işlerim... Evi temizlemek gerek mesela, sen varken mümkün değil ki sevmiyorsun gürültüyü. Ders çalışmalıyım ama o da mümkün değil ne ışığı seviyorsun ne de odaklanmayı.

Sen huzursuzluk, rahatsızlık ve de sıkıntı veriyorsun bana. Başımı kaldıramaz oldum anlasana. Umrunda değil farkındayım, üstelik yüzsüz bir tavrın var son zamanlarda. Yoksa onca sözden sonra bir dakika duramaz, durulamaz ama söz konusu sen olunca hayretle bakıyor insan. Telaşlanmıyım diyorum kendi kendime, geldiği gibi gider; şu saat oldu, hala benimlesin ve korkarım yarın da gitmeyeceksin. Ama artık kızmaya başladım. Git artık. Gelme bir daha.


_____________________________________
Fotoğraf / 1x.com
İlk Yayın Tarihi : 28.12.2008

3 yorum:

cache dedi ki...

Zomig denedin mi ? migrene karşı mucizeler yaratıyor..

Canımsın..,,
İçimden geldi hani anneler derler ya çocuklarına "senin derdin benim olsun diye"

içimden geldi o baş belası benim olsun ...

sufi dedi ki...

Başa gelen ağrı kovmadan gitmiyor işte,Davetsiz yemeğe konan sinek gibi.Belki de bayramını kutlamaya gelmiştir! GİTTT de yeter bence. İyi bayramlar canım sevgilerimizle.

Evren dedi ki...

ah sevgili cache ve tontinim, bir bilseniz neler neler yapmadım ama gitmedi... gitmiyor...
anladım bu bayramı benle geçirmek istiyor :) şeker gibiyim ya ondan herhalde... :))

iki dilek arasında dilek tutsam diye düşündüm; bayramın kalanı kurtulur mu dersiniz...

sevgiler...
iyi bayramlar...